Український Наступ | #УкрТг ∆
Коментувати мовою РФ заборонено
По всім питанням @proponuy_un_bot
Твіттер
twitter.com/ukrnastup
Oбіцяні патреон та buy me a coffee:
bmc.link/nastup2014
patreon.com/user?u=87684186
Пости за 30 Гру 2023
72 публікацій
Навіщо російська армія знову хуярить по своїм? От не працювало б їх ППО і жертв би не було
Хто томатний сік розлив?

reels: білгородський шестикласник коли почув що хохлів бомбили (іде бронювати труну сім'ї поки не підняли ціни)

😊😊😊
Це так працює та сама легендарна система "Пєрєсвєт"?
Кличко закрив бомбосховище у белгороді
Так от де гроші, метро до Бєлгорода добудували 😁

Кличко, що ж ти робиш😈
Піу



музика_для_сєкса.мп3 скачать зайцев.нєт

Як він із труни пише?

Сво ідет по плану 💪
А хто ж не любить то 😆
Прямо сейчас в Белгороде у главной елки города в честь праздника жарят и бесплатно раздают вкуснейшие сосиски по белгородски. Народ налетай! Военкор Хохлов. Подписаться
😈😈😈
ужос творітца
Ричіть, малєнькіє.

Ну да і чо Єбало русня?😁
Кричать в прєдвкушенії новорічної олів'єхи😉
Крики русні - найкраща музика у світі
Місцевий гауляйтер повідомляє про трьох загиблих 🥰🥰🥰
🌚

Так і знав що це все симуляція Прокинься, Нео, ти обісрався

Святкова атмосфера ✨
З Новим роком 😁😁😁😁