Український Наступ | #УкрТг ∆
Коментувати мовою РФ заборонено
По всім питанням @proponuy_un_bot
Твіттер
twitter.com/ukrnastup
Oбіцяні патреон та buy me a coffee:
bmc.link/nastup2014
patreon.com/user?u=87684186
Пости за 8 Сер 2024
126 публікацій
🗿
А куди?

Рускіє ідут 😧
Як село називають?
Есвео енджоєри

Лан, так теж непогано

Мегавати. Будуть. Наші.
Apate - новий рівень макетобудування в Україні! Макети техніки та зброї для фронту:


Хто розмініував Чонгар ?

Неймовірне вікно можливостей і скільки хохлодронів-9000 в нього влетить
Піу

😉
очікуємо переобування вчорашніх зрадойобів у коментах. Щоправда, власне у коментах ми їх не побачимо, бо ми їх всіх забанили нахуй за ЕКСПЕРТНЕ ниття.

Присвячується всім мілітарі експертам


А що таке, сталося щось чи що?

Не поспориш

Ну я хз, поплач

Наддержава 💪💪

Хочеться передати великому штурмовику клоузерського гарнізону Сергію Лещенку — підзавалив би ти єбальнік

Путін дзвонить Труханову. Пізно, пітушара йобаний

Я вам кажу, фанфіки їбашуть як не в себе

Сирський оцінив переваги режиму роботи з дому

Мьі-то отсосали, но не у хохлов же! Наш русский слон вон чё учудил!

Русский генерал и советская тактика. НАТО что с ебалом??

Ахуєть, цілих сто доларів 😁