TGArchive
·1 хв читання · 23 слова·👁 4202

В енергодарі росіяни зайшли в місто йдуть бої

В Енергодарі ситація критична, росіяни зайшли в місто, йдуть бої, і, цілком можливо, завтра доведеться цивільним штовхатися з ними вже під власними будинками.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу