TGArchive
·1 хв читання · 97 слів·👁 2.0K6💬 22

У селі високі паркани зіпсовують архітектуру

При чому я переконаний, що перша і головна проблема сучасного села це високі та суцільні паркани. Навіть найкраща і наймиліша архітектура буде виглядати всрато побудуй ти перед нею 2 метри паркану.

Моє рідне село з гранітно-степового Побужжя. Там реально багато виходу граніту і дуже мало дерев. Тому місцеві робили раніше паркани переважно з таких гігантських кам‘яних брил десь в метр висотою. Це дуже естетично, не уявляю як вони їх таскали. Але як ви розумієте зараз їх руйнують і бахають сучасні рішення. А уявіть якби зберегли, як це роблять у якійсь Шотландії?

У цьогр будинку паркану от нема.

Відкрити в Telegram

Коментарі (22)

Повернутись до каналу