TGArchive
·2 хв читання · 213 слів·👁 2.7K32💬 23

Щастя жити в україні в ці часи через відчуття своєї значимості

В кінці стріму я говорив про щастя жити в Україні саме в ці часи і не факт, що сказав все зрозуміло. А мав на увазі приблизно саме це. Насправді, для людини немає більшого щастя ніж відчувати свою значимість, здебільшого саме через це люди реалізовуються, роблять кар'єри, створюють міцні сім'ї, творять винаходи, ходять в гори, ідуть на війну і т. д. Можна формулювати різні життєві цілі, але суть буде завжди одна - ти щасливий, коли реалізований, коли розумієш, що ти робиш правильні речі, коли ти задоволений собой. Саме тому щастя з одного боку важко знайти, а з іншого воно таке доступне майже всюди.

Словом, будучи в Україні ви знаходитесь надзвичайно близько до почуття щастя. Адже саме тут для вас відкрито надзвичайно багато можливостей. І жодна відсутність комфорту чи світла не здатна у вас це забрати. Ви можете вбивати, купуючи дрони та рятувати життя, купуючи корм для покинутих тварин. Ваші пісні можуть бути почуті по всьому світу, а ваш подвиг може бути відзначений просто своїм існуванням. Ви робите подвиг просто звичайним життям, наприклад зберігаючи свою роботу та підтримуючи бізнес при покупці кави. Цей світ тут, лежить перед вами і дає вам небувалі можливості. Користуйтеся цим. Цінуйте це.

Після війни ці наші переваги залишаться з нами надовго, але ніколи не буде все так яскраво як зараз.

Відкрити в Telegram

Коментарі (23)

Повернутись до каналу