·1 хв читання · 98 слів·👁 3.0K↗ 3💬 49
Автор визнав що помітив свою відсутність у пабліку
Мушу визнати, до цього дня я відносився до пабліка трохи по-іншому. Не думав, що хтось помітить взагалі мою відсутність. Новин же реально багато і той хто пише той і в топі, спробуй розберись хто вчора не писав...
Але оці ваші повідомлення в коментарях до останнього посту, що з'являлись день за днем, то прямо в серденько. Мушу визнати, що тут таки панує якась своя особлива атмосфера. Ви прямо як рідні, їй богу.
А враховуючи який це ще й який профіт воно створює! Ну реально, мало який великий паблік може такі суми за вечір збирать.
Словом, ДЯКУЮ!
І на добраніч.


Коментарі (49)