TGArchive
·1 хв читання · 98 слів·👁 3.0K3💬 49

Автор визнав що помітив свою відсутність у пабліку

Мушу визнати, до цього дня я відносився до пабліка трохи по-іншому. Не думав, що хтось помітить взагалі мою відсутність. Новин же реально багато і той хто пише той і в топі, спробуй розберись хто вчора не писав...

Але оці ваші повідомлення в коментарях до останнього посту, що з'являлись день за днем, то прямо в серденько. Мушу визнати, що тут таки панує якась своя особлива атмосфера. Ви прямо як рідні, їй богу.

А враховуючи який це ще й який профіт воно створює! Ну реально, мало який великий паблік може такі суми за вечір збирать.

Словом, ДЯКУЮ!

І на добраніч.

Відкрити в Telegram

Коментарі (49)

Повернутись до каналу