TGArchive
·1 хв читання · 31 слово·👁 2.7K1💬 6

Хтось взагалі рахував яка кількість людей через вагнер пройшла?

Ну типу, у нас там десяток бригад, ворог мре і всіює собою всі посадки та поля, то яка ж там кількість армії?

https://t.me/yigal_levin/42330

Відкрити в Telegram

Коментарі (6)

Повернутись до каналу