TGArchive
·1 хв читання · 148 слів·👁 2.9K35💬 35

В одесі згадують річницю битви в будинку профспілок

Там сьогодні згадують річницю масової битви в Одесі, яка скінчилась масовим вбивством проросійських сил в будинку Профспілок. Багато хто з проукраїнських сил та каналів сприймає це як свято, адже по суті російські сили в Одесі були значно деморалізовані та розпорошені. Але є речі, які забувають.

По-перше бійка почалась з нападу на колону ультрас, яка взагалі не планувала йти до будинку Профспілок. Нападники використовували вогнепальну зброю, їх прикривала міліція. Нападниками було вбито щонайменше 5 людей. Але більшість сьогоднішніх згадок забувають цей факт.
По-друге картина спалення будинку з людьми стала одним з найвдаліших прапорів проросійського руху на сході. На жаль ця картинка змусила перейти на російський бік багато людей.

Словом, практика показує, що російські сепаратистські рухи доволі легко руйнувалися одним влучним ударом по їх самолюбству, як то Ягуар в Харкові чи яйця в Запоріжжі. Одеса теж це показала, але це далеко не та перемога якою можна відкрито хизуватися і пишатися.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу