·1 хв читання · 63 слова·👁 3.0K↗ 30💬 16
У києві поклонялись богу блискавки що був драконом
Буквально, якби я вірив в різну дікуху, я б сказав, тю, так очевидно, в Києві поклонялись Богу грому і блискавки, а насправді це був дракон, якому реально приносили жертви. Християни драконоборці його подолали на чолі з князем, скинули в Дніпро. Той оклигав на порогах і перетворився в острів в середині якого потім жив. Все очевидно. Легееди не могли такого забути…. Згадайте герб Києва.
