TGArchive
·1 хв читання · 27 слів·👁 2.8K17💬 15
Репост з:@katimsya@boroshnonews

🤡 "Ето нє воєнний пєрєворот, ето марш справєдлівості" - Прігожин.

Правильно. Зараз місяць прайду, як-ніяк. Час боротись зі скрепами в Москві.

Келих за ЗСУ 🥃

[магазин артефактів]

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу