TGArchive
·1 хв читання · 86 слів·👁 3.0K15💬 40

Проблема у зміні підходу до захисту танків

А взагалі проблема ж набагато глобальніша. Ну типу як завжди будували танки, робимо передок більш захищеним, ну ще збоку броні нормально треба, а задок менш захищеним, щоб зекономити на вазі. Так всі роблять, абсолютно всі танки такі.

А тепер все повністю змінюється. Виявляється, що в лоб як раз менше всього шансів, що щось прилетить. Найвірогідніше, що прилетить з неба! І що тепер робити? Як змінювати усю концепцію танкобудування? Куди ліпити більше броні, а де менше? Як боротися з надмірною вагою? Як має бути захищеним серійний танк?

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу