·1 хв читання · 112 слів·👁 3.4K↗ 21💬 32
Проблема не в оон а у відмові світу від рішень
Ви зараз багато пишете про імпотенцію ООН... але ж проблема не в ООН, як в органі, що загалом так і працює як задумано, проблема в відмові світу від інструменту прийняття рішень. Ну типу рішення ООН є обов'язковим для виконання і кожна країна-член мусить цим рішенням підпорядковуватись. Але, очевидно, цей світовий порядок який якийсь час якось працював зараз не влаштовує лідерів світу. Лідером у нас, безумовно, є США у світі. І от, чисто теоретично вони мають боротися за збереження світопорядку, накласти на Ізраїль санкції, а натомість дадуть євреям додаткової зброї для вторгнення. Ну і власне це все. Схоже жодна сильна країна не готова боротися за авторитет ООН. І хіба ООН в цьому винен?