TGArchive
·2 хв читання · 353 слова·👁 5133💬 6

Рф шкодить аграрному сектору використовуючи залізничні платформи

Треба віддати належне росіянам за те, що вміють звертати увагу на те, що вони хочуть щоб бачили та лякати цим пересічних громадян. Вони навіть не звертають уваги на те, що своїми діями шкодять тому ж аграрному сектору взявши в використання майже всі наявні залізничні платформи, але ж це ніщо в порівнянні з пафосним виглядом агресора.

На мою думку останні події стосовно того, що відбувається на Донбасі є нічим іншим, як тиск на київську владу. Бо фактично перемовини проводили без неї в нормандському форматі останній раз. Просування по домовленостям нема, а отже з точки зору Росії Україна не спроможна вести перемовини взагалі. Для української сторони насправді ситуація критично не змінилась, лише виключно повернулась на рейки 2018-го року, де країна готувалась до стану перманентної війни.

Але все ж таки ризики є, бо в Росії на носі вибори в ДержДуму, а економічна ситуація не спроможна надати потрібний рейтинг для легітимації режиму. Що змусило стани на шлях соціалізму, спочатку держрегулювання цін, а потім й погрози про націоналізацію деяких підприємств. Все це може призвести до потреби розв’язати «маленькую победоносную» задля ін’єкції рейтингу в організм.

Нарощування сил розпочалось з початку березня цього року. З Балтійського флоту до Чорноморського було перекинуто три БДК та один корвет. Все це подавалось так ніби це задля протистоянню посиленню НАТО в регіоні, але навіщо тоді засилати десантні кораблі? 25-го березня вони вже пройшли Гібралтар в напрямі до Чорного моря. Також в ці дні перекидались частини з Уралу, ешелони з технікою були помічені в Єкатеринбурзі, Пензі та Татарстану. Приготування були також серед повітряно-десантних частин, таких як 76-а та 56-а дивізії ВДВ. Біля кордону також були помічені мостоукладники та понтони інженерних військ в 25 км від Луганську, на кордоні з Росією.

Все це призвело до того, що це навіть помітили в Пентагоні. І зателефонували напряму до росіян дізнатися, що взагалі відбувається. Так само були проведені телефонні консультації з українським Генштабом та МЗСом. Що буде насправді, покаже лише час. Але те що ескалація можлива, говорить абсолютно все. Можливо навіть такий варіант, що це є силовий шантаж стосовно ситуації з постачанням води до Криму, де фактично зараз відбувається екологічна катастрофа. Чи зможе встояти українська влада під таким тиском?

Відкрити в Telegram

Коментарі (6)

Повернутись до каналу