TGArchive
·2 хв читання · 328 слів·👁 1.1K1

Російська влада відтворює радянську систему управління ринком цукру

Так вже є розмови про заморожування цін на житло, що негативно відзначиться на цілій низці підприємств будівельного комплексу.

Російська влада продовжує крок за кроком відтворювати радянську систему управління економікою на ринку цукру, де ціни злетіли на 60% за рік, а виробництво впало вдвічі. Встановивши фіксовані ціни в гурті і роздробі і де-факто повернувши до життя Держплан і Держпостач - до планових завдань для цукрових заводів по надходженням в кожен регіон, - чиновники мають намір додати в коктейль останній інгредієнт від СРСР - держмонополію зовнішньої торгівлі.

Не дивно, що сьогодні Генеральна прокуратура РФ визнала знесення пам’ятника Дзержинському незаконним, дозволяючи певно продовжити процедуру його повернення. Так само, як і будівництво Сталін-Центрів в містах Росії є певним переходом до політики Пекіну. Що навіть есери (Справедливая Россия – За правду), проводять опитування стосовно того, чи треба ставити пам’ятник Сталіну в Москві, та обговорюючи об’єднання з КПРФ після думських виборів восени.

До речі, що до виборів, те що російські війська нікуди не ділися з кордонів ставить певну загрозу для України саме на час серпня-вересня цього року. Бо пропаганда в ЗМІ не змінила риторику, ба більше. Вже ті ж самі есери відкрили свої партійні офіси безпосередньо в окупованому Донецьку, якщо раніше ті ж самі комуністи діяли через КП «ДНР», яка пов’язана з КПРФ. То дії есерів є поступовою легалізацією дій Росії на Донбасі в очах власного населення. Бо тим самим, вони апелюють до створення окремого виборчого округу, бо на території Донбасу за їхніми даними проживають вже майже 1 млн. російських громадян. Все це може призвести до потенційної анексії території України в разі загострення дипломатичної та політичної ситуації в світі. Особливо зараз, коли дуже чітко видно, як Пекін та Москва, реалізують свої сценарії, синхронізуючи їх та розриваючи США та альянс поміж двома, та навіть трьома фронтами.

Україні ж зараз потрібно не думати про зустрічі з лідером держави-агресора, а мовчки нарощувати військовий потенціал та економіку з можливістю переведення на військові рейки. Мирного часу залишилось не так вже й багато, це може декілька років, або декілька місяців.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу