TGArchive
·1 хв читання · 34 слова·👁 1.9K3

У україні немає дефіциту електроенергії але в одесі є мережеві обмеження

💡Дефіцит потужності в українській енергосистемі відсутній, тож у регіонах на 14 лютого обмежень на споживання електрики не запроваджували, повідомила компанія "Укренерго".

Водночас в Одесі діють "незначні мережеві обмеження" через пошкодження інфраструктури, додали в енергокомпанії.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу