TGArchive
·1 хв читання · 81 слово·👁 1.8K3

Полонена з азовсталі розповіла про страх потрапити в полон

💬 "Іноді я там думала, що краще було б загинути на Азовсталі, ніж переживати це пекло полону. Я справді боюся знову потрапити в полон. Але доля дала мені великий шанс - я вижила під бомбуваннями, пережила полон і можу жити далі. І тепер найбільше я боюся цей шанс змарнувати".

Під час боїв у Маріуполі Олеся Мельник з полку "Азов" перебувала на Азовсталі, потім було вісім місяців російського полону. Як вона витримала те, що називає "пеклом полону", дівчина розповіла в інтерв'ю DW.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу