TGArchive
·1 хв читання · 95 слів·👁 1.7K5

Гендиректор DW: "Росія повинна програти в цій війні"

У річницю вторгнення РФ в Україну гендиректор DW Петер Лімбурґ висловив солідарність з Україною і різко засудив російську агресію.

Ось уже рік в Україні гинуть люди, "тому що президент Путін почав смертоносну війну. Вони вмирають, тому що Росія ревізіоністськи та імперськи вирішила ігнорувати міжнародне право. Цій війні немає виправдання", наголосив він.

💬"Є російські злочинці та українські жертви. Ми солідарні з жертвами", - додав Лімбург. "Це правильно, що Німеччина забезпечує Україну всім, чого вона потребує, - зброєю, технічною та матеріальною допомогою. Ми підтримуємо її інформаційно", - вказав він.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу