·1 хв читання · 79 слів·👁 2.0K↗ 5
❗️Перші танки Leopard 2 - уже в Україні. Їх передала Польща
Про це повідомили міністр оборони Польщі Маріуш Блащак і польський президент Анджей Дуда.
💬 "Прем'єр Моравецький сьогодні в Києві - поїхав відвезти наші "Леопарди", - сказав Дуда.
Одночасно в Польщі триває навчання українських солдатів управлінню танками цього типу, зазначив Блащак. Раніше влада Польщі повідомила, що має намір поставити 14 танків Leopard 2 Україні. Загалом за час війни Варшава передала Києву близько 250 танків різних типів.
Фото з архіву
