TGArchive
·1 хв читання · 79 слів·👁 2.0K5

❗️Перші танки Leopard 2 - уже в Україні. Їх передала Польща

Про це повідомили міністр оборони Польщі Маріуш Блащак і польський президент Анджей Дуда.

💬 "Прем'єр Моравецький сьогодні в Києві - поїхав відвезти наші "Леопарди", - сказав Дуда.

Одночасно в Польщі триває навчання українських солдатів управлінню танками цього типу, зазначив Блащак. Раніше влада Польщі повідомила, що має намір поставити 14 танків Leopard 2 Україні. Загалом за час війни Варшава передала Києву близько 250 танків різних типів.

Фото з архіву

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу