·1 хв читання · 97 слів·👁 2.5K↗ 1
Павел вважає що україні потрібно членство в нато після війни
🇨🇿Колишній глава військового комітету Організації Північноатлантичного договору (НАТО) Петр Павел, який нещодавно переміг на виборах президента Чехії, вважає, що Україні потрібно надати членство в Альянсі відразу після війни. В інтерв'ю Суспільному, опублікованому в неділю, 26 лютого, він назвав причини.
"Україна заслуговує на те, щоб її розглядали як нового члена НАТО - за дотримання стандартів, за захист цінностей, які важать для усіх нас. А ще українські військові, будуть, мабуть, найдосвідченішими з усіх, і були б великою перевагою для країн НАТО. Отже, є всі причини, чому ми повинні розглядати членство України в НАТО відразу після війни", - сказав він.