TGArchive
·1 хв читання · 93 слова·👁 1.7K4

Російська армія втратила більше військових в україні ніж після другої світової

Російська армія за період повномасштабного вторгнення в Україну втратила більше військовослужбовців, ніж за весь період після Другої світової війни. До того ж РФ зазнає втрат вищими темпами, ніж у будь-якому іншому конфлікті, ідеться у звіті американського Центру стратегічних і міжнародних досліджень (CSIS).

"За оцінками CSIS, у період з лютого 2022 року по лютий 2023 року в Україні загинуло від 60 000 до 70 000 російських військовослужбовців, - зазначається у звіті. - Загалом за перший рік війни Росія втратила від 200 000 до 250 000 осіб - поранених, убитих і зниклих безвісти".

Хроніка DW

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу