TGArchive
·1 хв читання · 172 слова·👁 1.9K2

Подоляк натякнув на поширення партизанського руху в рф

​​Радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк натякнув на поширення партизанського руху в РФ, не надаючи жодних деталей. "Історія про українські ДРГ в РФ - це класична провокація. Абсолютно свідома. Росія хоче налякати своїх, щоб за рік війни бодай якось виправдати напад на іншу країну та зростаючу бідність. Тим часом партизанський рух в РФ стає сильнішим та агресивнішим. Бійтеся своїх партизанів", - написав він у Twitter.

Тим часом відповідальність за сутички у Брянській області взяли на себе бійці Російського добровольчого корпусу (РДК). Про це йдеться у Telegram-каналі, який позиціонує себе як офіційний канал "російського добровольчого формування, що перебуває у складі ЗСУ". У соцмережі оприлюднили відео, на якому зображені двоє бійців з жовтими пов'язками. Один із них стверджує, що РДК перейшов державний кордон Російської Федерації і що тепер настав час звичайним громадянам Росії зрозуміти, "що вони не раби" і "боротися". При цьому чоловік не згадує про причетність формування до ЗСУ чи інших українських підрозділів.

В українському оперативному командуванні "Північ" 2 березня знову застерегли, що РФ "може вдаватися до провокацій та намагатися дискредитувати ЗСУ".

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу