·1 хв читання · 47 слів·👁 1.8K↗ 1
Dw розповідає про стан запорізької аес яку захопила росія та її персонал
Скільки персоналу ЗАЕС працювало на станції на момент російського вторгнення і скільки людей там залишилось зараз? Скільки з них перейшли на бік окупантів? Чи вийшло підключити станцію до російської енергосистеми?
Про Запорізьку АЕС, яка вже рік як захоплена Росією, DW поговорили з президентом НАЕК "Енергоатом" Петром Котіним.

