TGArchive
·1 хв читання · 65 слів·👁 1.9K1

Армія РФ заповнює втрати списаною технікою

Для поповнення втрат у танках та бронетехніці Росія розконсервувала та перекидає в Україну зняті з озброєння бойові танки Т-62 і БТР-50, яким уже понад 60 років. Вони будуть вкрай вразливі на сучасному полі бою, пише британська розвідка в щоденному аналітичному огляді.

Напередодні у військовій розвідці Великобританії повідомляли, що російські резервісти йдуть у бій з саперними лопатами через брак оснащення.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу