·1 хв читання · 53 слова·👁 1.8K
Росіяни обстріляли три громади сумської області за добу
За минулу добу російські окупанти з різних видів озброєння обстріляли три громади Сумської області, а загалом зафіксовано шість обстрілів, повідомили в ОВА регіону. "Протягом дня росіяни здійснили обстріли територій 3 громад: Білопільської, Шалигинської, Середино-Будської. Було зафіксовано 6 ворожих обстрілів із різних видів зброї - 51 "приліт"/постріл", - ідеться в повідомленні в Telegram-каналі відомства.