TGArchive
·1 хв читання · 35 слів·👁 1.7K

Росіяни завдали удару по інфраструктурі харкова повідомив синегубов

Російські окупаційні війська в середу вранці завдали удару по цивільній інфраструктурі Харкова, повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов. "Попередньо, без постраждалих. На місці працюють екстрені служби. Масштаби руйнувань уточнюються", - написав Синєгубов у своєму Telegram-каналі.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу