·1 хв читання · 43 слова·👁 1.8K
Суд засудив керівника окупаційної адміністрації бердянська до 15 років
"Керівника" окупаційної "адміністрації" Бердянська Олександра Сауленка засуджено до 15 років в'язниці з конфіскацією майна, повідомив мер Мелітополя Іван Федоров.
💬 "Запорізький суд призначив покарання гауляйтеру тимчасово окупованого Бердянська Олександру Сауленку - 15 років в'язниці з конфіскацією всього майна", - написав Федоров у Telegram.
