·1 хв читання · 95 слів·👁 1.6K↗ 4
Кірбі розкритикував рф за нагороди пілотам що збили безпілотник
Координатор зі стратегічних комунікацій у Раді національної безпеки при Білому домі США Джон Кірбі розкритикував російське міністерство оборони за нагородження медалями пілотів, причетних до аварії або збиття американського військового безпілотника MQ-9 Reaper над Чорним морем. .
"Я не знаю жодної армії у світі, яка б нагородила пілота за те, що він врізався в безпілотник. Якщо це хоробрість, то, мабуть, у них інше визначення. Мені взагалі незрозуміло, чому вони нагороджують за хоробрість пілота, який в гіршому випадку зловмисно наражав на великий ризик себе і майно США, а в кращому - просто ідіот", - сказав він журналістам.