TGArchive
·1 хв читання · 31 слово·👁 2.2K1

​​Керівник ОП Андрій Єрмак наголосив, що росіяни понесуть відповідальність за злочини, скоєні в Україні.

Його допис з'явився невдовзі після того, в соцмережах почали поширювати відео страти, ймовірно, українського полоненого військового росіянами.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу