TGArchive
·1 хв читання · 84 слова·👁 1.9K3

Норвегія оголосила персонами нон ґрата 15 співробітників російської розвідки, які працювали в посольстві РФ в Осло.

Про це повідомили у четвер, 13 квітня, у міністерстві закордонних справ Норвегії.

💬 "Уряд вирішив оголосити персонами нон ґрата 15 офіцерів російської розвідки, які працювали під дипломатичним прикриттям у Норвегії. Відповідні офіцери повинні незабаром залишити Норвегію", - йдеться у повідомленні. У ньому акож зазначається, що діяльність цих розвідників відстежувалась протягом тривалого часу. Також у відомстві нагадали про видворення трьох офіцерів російської розвідки з Норвегії у квітні 2022 року.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу