·1 хв читання · 63 слова·👁 2.3K↗ 27
Серед біженців з України, які приїхали до Німеччини після повномасштабного вторгнення РФ, були тисячі ромів.
Більшість з них стикнулися з дискримінацією, принизливим ставленням і расизмом, йдеться у звіті Інформаційно-аналітичного центру з питань антициганізму.
За словами представників центру, подекуди представники місцевої влади ФРН заявляли, що "прийматимуть біженців, однак не собак і ромів". Дискримінували ромів й українці.
Більше про їхнє становище - в матеріалі DW.