TGArchive
·1 хв читання · 45 слів·👁 2.7K6

Росія завдала удару по дніпру постраждало девятеро людей

​​❗️Цієї ночі Росія завдала удару по Дніпру. Як повідомив міський голова Борис Філатов, влучання сталося у самому центрі міста, постраждало вже дев'ятеро людей.

У Дніпропетровській області від ракетного удару загинула жінка, повідомив голова ОДА Сергій Лисак. Також є влучання в інфраструктурний об'єкт у Криворізькому районі.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу