TGArchive
·1 хв читання · 26 слів·👁 2.1K6

Ветеран зсу вижив у полоні без рук і ніг навчається жити заново

"Були б руки - збирав би дрони", - каже ветеран ЗСУ В'ячеслав Левицький. Чоловік повернувся з російського полону без рук і ніг. Нині вчиться жити заново.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу