TGArchive
·1 хв читання · 61 слово·👁 1.9K3

​​Учасник ФРН на "Євробаченні": Кажу, що вважаю за потрібне

Перед початком "Євробачення" представник Німеччини Isaak різко відповів тим, хто закликав його бойкотувати конкурс через участь в ньому Ізраїлю.

При цьому виконавець підтримав виключення з нього РФ, оскільки "в Ізраїлі є свобода слова, в Росії немає".

В інтерв'ю DW Isaak розповів про свою любов до міцних виразів і про виступ на "Євробаченні".

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу