TGArchive
·1 хв читання · 66 слів·👁 2.0K3

Українські військові знищили російський штурмовик су 25

​​Українські військові знищили 22 травня ще один російський штурмовик Су-25 на Покровському напрямку, повідомив генштаб ЗСУ в нічному зведенні.

Це вже принаймні п'ятий російський Су, збитий в травні українськими підрозділами.

Також минулої доби українська авіація, ракетні війська та артилерія уразили чотири райони зосередження особового складу військ РФ, два пункти управління, дві станції управління безпілотниками, один засіб радіоелектронної боротьби, дві гармати та зенітний ракетний комплекс С-400.

@dw_ukraina

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу