·1 хв читання · 66 слів·👁 2.0K↗ 3
Українські військові знищили російський штурмовик су 25
Українські військові знищили 22 травня ще один російський штурмовик Су-25 на Покровському напрямку, повідомив генштаб ЗСУ в нічному зведенні.
Це вже принаймні п'ятий російський Су, збитий в травні українськими підрозділами.
Також минулої доби українська авіація, ракетні війська та артилерія уразили чотири райони зосередження особового складу військ РФ, два пункти управління, дві станції управління безпілотниками, один засіб радіоелектронної боротьби, дві гармати та зенітний ракетний комплекс С-400.
@dw_ukraina