TGArchive
·1 хв читання · 47 слів·👁 1.8K5

⚠️ Уламки російської ракети знищили трансформаторну підстанцію в Голосіївському районі Києва.

Також вони пошкодили електромережі, повідомила компанія ДТЕК.

Енергетики вже заживили більшість будинків за резервними джерелами. Без світла залишається близько 10 приватних будинків і одне комерційне приміщення.

Повернути живлення всім споживачам в ДТЕК обіцяють до кінця дня.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу