·1 хв читання · 47 слів·👁 1.8K↗ 5
⚠️ Уламки російської ракети знищили трансформаторну підстанцію в Голосіївському районі Києва.
Також вони пошкодили електромережі, повідомила компанія ДТЕК.
Енергетики вже заживили більшість будинків за резервними джерелами. Без світла залишається близько 10 приватних будинків і одне комерційне приміщення.
Повернути живлення всім споживачам в ДТЕК обіцяють до кінця дня.