TGArchive
·1 хв читання · 80 слів·👁 2.0K5

💡У Києві та семи областях запровадили аварійні відключення світла

"Незважаючи на неодноразові вимоги "Укренерго" до обленерго дотримуватися доведених до областей лімітів, споживання в Донецькій, Житомирській, Миколаївській, м.Києві та Київській, Кіровоградській, Харківській, Хмельницькій областях продовжило зростати", - заявили в "Укренерго".

Також в компанії повідомили, що в цих регіонах з 14:25 цього дня застосовані аварійні відключення, а з 14:50 - спеціальні графіки аварійних відключень для побутових та промислових споживачів.

Крім цього, "Укренерго" заявила про можливі перерви в енергопостачанні об'єктів критичної інфраструктури.

@dw_ukraina

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу