TGArchive
·1 хв читання · 66 слів·👁 1.7K8

У шишаках відкрили суші кафе за грант у 20 тисяч євро

"Торік тут ще нічого не було, тільки старенька хатка і цей вагон стояли. А потім з'явився грант, і з ним - все, що ви бачите…", - розповідає власниця суші-кафе Марина у селищі Шишаки на Полтавщині.

Ця жінка - одна з українських підприємців, які отримали грант на суму у 20 тис. євро на розвиток власного бізнесу.

👉Ділимося історіями підприємців, які попри війну розвивають регіональний бізнес в Україні

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу