TGArchive
·1 хв читання · 74 слова·👁 2.0K7

💡Наступного тижня з електрикою в Україні буде складніше - "Укренерго"

За словами голови правління Володимира Кудрицького, така ситуація виникне через зростання енергоспоживання і виведення в ремонт чергового енергоблока АЕС.

💬"Ми будемо мати справу відзавтра вже зі зниженою потужністю на атомних електростанціях, як очікується. І в середині двадцятих чисел червня - ще будемо мати додатковий крок зниження потужності на АЕС. Це пов’язано саме з ремонтною кампанією", - пояснив він в інтерв’ю виданню "Українська правда".

@dw_ukraina

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу