СБУ затримала "активістів", які хотіли захопити будівлю ВРУ
Служба безпеки України заявила про викриття групи громадських "активістів", які готували низку провокацій у Києві 30 червня.
"За даними слідства, групу очолював співзасновник громадської організації, яка ще з 2015 року відома своїми антиукраїнськими акціями. Під виглядом проведення так званого "віче" зловмисники планували оголосити про "усунення від влади" чинного військово-політичного керівництва України. Потім вони сподівалися захопити будівлю Верховної Ради України та заблокувати її роботу", - йдеться у повідомленні спецслужби.
Для зібрання людей організатори мали влаштувати в центрі Києва нібито мирне зібрання, проте більшість учасників заходу хотіли використати "втемну", без розкриття справжніх намірів, зазначили в СБУ.
"Інформацію про "заворушення" в Києві зловмисники планували поширювати через вітчизняні та іноземні інформресурси. Таким чином сподівалися розхитати суспільно-політичну ситуацію всередині нашої держави, що зіграло б на користь РФ", - йдеться у повідомленні.