TGArchive
·1 хв читання · 66 слів·👁 2.4K3

У охматдіті новий корпус стоїть без вікон після ракетного удару росії

​​У "Охматдиті" щороку лікували понад 20 тисяч дітей з усієї України. Тепер новий корпус клініки, відкритий у 2020 році, стоїть без вікон, а відділення токсикології перетворилось на груду уламків.

Люди, які прийшли допомогти розбирати завали, сотні пакунків з водою, діти з крапельницями просто неба - такі фото сьогодні заповнили мережу після російського удару по дитячій лікарні "Охматдит". DW також побувала на місці події.

Читайте наш репортаж

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу