TGArchive
·1 хв читання · 84 слова·👁 1.8K3

Україна пошкодила або знищила 26 кораблів РФ - британська розвідка

Українські війська у період з лютого 2022 року по червень 2024 року пошкодили або знищили 26 суден ВМС РФ в Чорноморському регіоні, йдеться у звіті військової розвідки Великобританії.

Генштаб ЗСУ у своєму щоденному зведенні щодо орієнтовних втрат російської армії станом на 10 липня повідомляв про 28 знищених катерів або кораблів та про один підводний човен. Раніше цього місяця в інтерв'ю Reuters командувач ВМС ЗСУ віце-адмірал Олексій Неїжпапа говорив про ураження 27 військово-морських кораблів Росії.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу