·1 хв читання · 57 слів·👁 1.8K
💬 "Ми там завжди почувалися в безпеці (…) Були певні, що в дитячу лікарню не прилетить"
Російська атака по "Охматдиту" 8 липня підважила шанси на одужання понад 600 маленьких пацієнтів, які там лікувалися.
DW поспілкувалася з двома родинами, які пережили цей удар.
Ось що вони розповідають про день атаки, хіміотерапію в укритті та подальші плани щодо лікування.
