TGArchive
·1 хв читання · 77 слів·👁 1.8K2

У Парижі пройшов марш пам'яті вбитих українських спортсменів

Акція, яку організував Союз українців Франції за підтримки Світового конґресу українців, відбулася у суботу, 13 липня.

Її учасники пройшли маршем від площі Пантеону до площі Сен-Мішель у центрі Парижа і вшанували 488 українських спортсменів, яких вбили росіяни, повідомило міністерство молоді і спорту України.

За даними мінспорту, до ходи долучилися більше тисячі людей. Окрім українців, в ній взяли участь, французи, грузини, поляки, литовці, естонці та представники сирійської й іранської опозиції.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу