TGArchive
·1 хв читання · 64 слова·👁 1.9K10

💬 "З мого підрозділу вже перші хлопці загинули. І тоді я просто сидів вночі і просто писав"

Танкіст ЗСУ Вадим Синиця на фронті почав створювати реп. Він називає творчість формою психологічної підтримки для себе і оточуючих.

Хоча Вадим не пов'язує цивільне майбутнє з репом, треків стає все більше і зараз вже готується перший альбом.

Як він пише музику між боями - дивіться у відео!

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу