·1 хв читання · 64 слова·👁 1.9K↗ 10
💬 "З мого підрозділу вже перші хлопці загинули. І тоді я просто сидів вночі і просто писав"
Танкіст ЗСУ Вадим Синиця на фронті почав створювати реп. Він називає творчість формою психологічної підтримки для себе і оточуючих.
Хоча Вадим не пов'язує цивільне майбутнє з репом, треків стає все більше і зараз вже готується перший альбом.
Як він пише музику між боями - дивіться у відео!