TGArchive
·1 хв читання · 58 слів·👁 1.8K9

​​Видобуток літію може стати для Сербії вхідним квитком до Європейського Союзу.

Белград ухвалив стратегічне рішення освоювати найбільше в Європі родовище літію спільно із Німеччиною та Євросоюзом, а не з Китаєм, і пов'язує з цим проєктом, переглянутим з урахуванням вимог населення щодо захисту довкілля, великі надії як на розвиток сербської економіки, так і на прискорення процесу вступу до ЄС.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу