TGArchive
·1 хв читання · 33 слова·👁 1.8K1

Вісім дітей з охматдиту евакуювали до німеччини

Восьмеро маленьких пацієнтів "Охматдиту" евакуювали до Німеччини. Це діти, хворі на рак, а також діти з вродженими захворюваннями. Через ракетний удар РФ по лікарні батьки цих дітей вирішили продовжити їхнє лікування за кордоном.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу