·1 хв читання · 86 слів·👁 2.1K↗ 9
Під стінами КМДА пройшла акція проти знищення історичної спадщини і хаотичної забудови Києва.
Приводом стало знесення садиби Зеленських на вулиці О. Кониського, 22 - будівлі 1890 року побудови. Демонтаж виконав забудовник "Тургенєв Білд", який планує звести на місці знесеної будівлі житловий комплекс.
Організатори акції - спільнота "Спадщина" та громадські активісти - назвали її арт-перформансом, оскільки масові зібрання під час війни заборонені. Від київської влади вимагали заборонити будівництво житлового комплексу і відновити історичну будівлю. Якщо ці вимоги не будуть виконані, анонсують нові акції протесту.
Фото кореспондентки DW
