TGArchive
·1 хв читання · 86 слів·👁 2.1K9

Під стінами КМДА пройшла акція проти знищення історичної спадщини і хаотичної забудови Києва.

Приводом стало знесення садиби Зеленських на вулиці О. Кониського, 22 - будівлі 1890 року побудови. Демонтаж виконав забудовник "Тургенєв Білд", який планує звести на місці знесеної будівлі житловий комплекс.

Організатори акції - спільнота "Спадщина" та громадські активісти - назвали її арт-перформансом, оскільки масові зібрання під час війни заборонені. Від київської влади вимагали заборонити будівництво житлового комплексу і відновити історичну будівлю. Якщо ці вимоги не будуть виконані, анонсують нові акції протесту.

Фото кореспондентки DW

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу