TGArchive
·1 хв читання · 78 слів·👁 2.3K8

​​⚠️ Міненерго вкотре спростувало інформацію про аварію на Південноукраїнській АЕС

"Всі АЕС на підконтрольній території працюють у штатному режимі", - йдеться у заяві, яку міненерго опублікувало в четвер, 25 липня.

У відомстві поширену у ЗМІ інформацію назвали фейком і висловили переконання, що у такий спосіб російська пропаганда намагається приховати аварію на Ростовській АЕС в РФ, інформація про яку з'явилася раніше.

Раніше нардеп Ярослав Железняк заявив, що в "Укренерго" йому підтвердили "позаштатну подію", яка сталася на АЕС 15 липня.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу