·1 хв читання · 55 слів·👁 3.1K↗ 20
🥗🏫 Із 1 вересня теплі обіди в школах по всій Україні мають отримувати учні 1-11 класів.
За словами прем'єр-міністерки Юлії Свириденко, зараз безкоштовне харчування вже забезпечене для всіх дітей у прифронтових громадах, а також для учнів 1-4 класів в усіх областях.
Уряд уже розподілив 1 млрд грн на модернізацію 73 шкільних харчоблоків по всій країні

