TGArchive
·1 хв читання · 55 слів·👁 3.1K20

🥗🏫 Із 1 вересня теплі обіди в школах по всій Україні мають отримувати учні 1-11 класів.

За словами прем'єр-міністерки Юлії Свириденко, зараз безкоштовне харчування вже забезпечене для всіх дітей у прифронтових громадах, а також для учнів 1-4 класів в усіх областях.

Уряд уже розподілив 1 млрд грн на модернізацію 73 шкільних харчоблоків по всій країні

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу