·1 хв читання · 72 слова·👁 2.7K↗ 9
🇺🇸🤝🇮🇷 Дипломати США та Ірану досягли згоди щодо відкриття Ормузької протоки.
Проте це рішення потребує схвалення вищим політичним керівництвом країн – Дональдом Трампом та Моджтабою Хаменеї.
Йдеться про Меморандум про взаєморозуміння, що також продовжить припинення вогню на 60 днів та почне перемовини щодо ядерної програми Ірану.
Угодою передбачено вільний прохід суден через Ормузьку протоку, а Іран зобов'яжеться зняти встановлені міни за 30 днів.
Також США повинні будуть припинити свою блокаду іранських портів


